Prof. dr hab. Anna Brytek-Matera z naszego Instytutu wygłosiła wykład pt. „Historical and current eating disorder epidemiology in light of psychological findings: Eastern European perspectives” na Uniwersytecie Tokijskim, który jest najlepszą uczelnią w Japonii i należy do ścisłej czołówki najlepszych uczelni na świecie.


Prof. dr hab. Anna Brytek-Matera została laureatką nagrody Ministra Edukacji i Nauki przyznawanej w kategorii za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności dydaktycznej.


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr hab. Anna Brytek-Matera otrzymała tytuł naukowy profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej...


Z radością informujemy, że prof. Anna Brytek - Matera otrzymała stypendium Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) w czwartej edycji programu im. Mieczysława Bekkera. Stypendia NAWA otrzymało w tej edycji 176 badaczek i badaczy (spośród 507 kandydatów) z polskich uczelni oraz innych jednostek naukowych.


Jest nam niezmiernie miło poinformować o nowej publikacji książkowej dr hab. Anna Brytek-Matera prof. UWr!


Wszystkich zainteresowanych tematyką psychodietetyki zapraszamy na wykład on-line prof. Anny Brytek-Matery.


Od 17 lipca można zarejestrować się na Studia Podyplomowe Psychodietetyka. Sprawdź pozostałe informacje...


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr hab. Anna Brytek-Matera prof. UWr jest redaktorką naukową pierwszego w Polsce podręcznika akademickiego z zakresu Psychodietetyki!


Miło nam poinformować, że dr hab. Anna Brytek - Matera prof. UWr została redaktorką gościnną specjalnego numeru czasopisma naukowego Journal of Environmental Research and Public Health (IJERPH), a także członkinią rady recenzenckiej czasopisma naukowego Nutrients. Oba czasopisma cieszą się międzynarodową renomą i są wysoko indeksowane.