Praktyki i staże

Firma Danfoss poszukuje kandydatów i kandydatek na praktyki w dziale HR. Więcej informacji znajduje się w załączniku.

Firma KRUK S.A. poszukuje osoby gotowej nabyć konkretne umiejętności oraz cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości! Zadania będą obejmowały tworzenie komunikacji, podsumowań oraz ogólne działania administracyjne – a w razie dostępności także zadania innych zespołów obszaru HR.

Więcej informacji dostępne jest tutaj.

Przedszkole terapeutyczne dla dzieci z diagnozą autyzmu i zespołu Aspergera prowadzi nabór na  staż psychologiczny i pedagogiczny, przygotowujący do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym o specyficznych potrzebach edukacyjnych. Staż przeznaczony jest dla studentów i absolwentów psychologii, pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki, oraz logopedii. Podczas stażu zapewniamy szkolenie teoretyczne oraz praktyczne. Osoby zainteresowane  stażem prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@centrum-terapii.pl. 

 

Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży Kowale Potrzebuje wolontariuszy (przyszłych pedagogów i psychologów) i praktykantów (przyszłych pedagogów) do pracy z dziećmi (możliwość zatrudnienia na stanowisku wychowawcy)

Staż  - praktyka w obszarze marketingu firmy Q2 studio architecture pod czujnym okiem

psychologa – absolwenta studiów w Instytucie Psychologii UWr.

Oferta 3-miesięcznych praktyk w firmie Parker Hannifin.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin zastępczych i umieszczonych w nich dzieci, poszukuje kandydatów na WOLONTARIUSZY do pomocy na terenie Wrocławia.