Wyjazdy w ramach Erasmus+

Program Erasmus+ w IPs UWr

Wszystkich zainteresowanych w czasie studiów zagranicznymi wyjazdami zapraszamy do obejrzenia video z Dr Marcinem Czubem z Instytutu Psychologii UWr, w którym postara się odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto studiować za zagranicą w ramach programu Erasmus+?


Studenci IPs UWr w Hiszpanii w ramach Eramus+

Zgodnie z hasłem #otwieramydrogekarierom Instytut Psychologii UWr umożliwia swoim studentom wyjazdy na zagraniczne stypendia i praktyki w celu zdobycia niezbędnego doświadczenia. Czyż może być lepsze miejsce do studiowania niż słoneczna Sevilla? Sprawdź powyższe video i zobacz jak może wyglądać twój wyjazd do stolicy Andaluzji w ramach programu Eramus+.


Studenci IPs UWr w Wielkiej Brytanii w ramach Eramus+

Zgodnie z hasłem #otwieramydrogekarierom Instytut Psychologii UWr umożliwia swoim studentom wyjazdy na zagraniczne stypendia i praktyki w celu zdobycia niezbędnego doświadczenia. Sprawdź co możesz zyskać dzięki wyjazdowi do Cardiff w Wielkiej Brytanii w ramach programu Eramus+.


Studenci IPs UWr w Holandii w ramach Eramus+

Zgodnie z hasłem #otwieramydrogekarierom Instytut Psychologii UWr umożliwia swoim studentom wyjazdy na zagraniczne stypendia i praktyki w celu zdobycia niezbędnego doświadczenia. Jak wygląda studiowanie psychologii w Holandii - kraju w którym rower jest ważniejszy niż samochód? Odpowiedź znajdziecie w powyższym video.