Ogłoszenia

CEN - ogłoszenie

 

Szanowni Studenci/Szanowne Studentki

1. Uprzejmie prosimy o PILNE sprawdzenie, czy wszystkie przedmioty przewidziane w planie zajęć w semestrze letnim 2021/2022 r., wyświetlają się na Państwa kontach w USOSweb.Ewentualne zmiany czy braki w zapisach w USOSweb, w tym: różnice programowe lub warunki, proszę zgłaszać do sekretariatu swojego instytutu/katedry najpóźniej do 13 kwietnia 2022 r. 2. W terminie do 20.04.2022. r. należy dokonać podpięć wszystkich realizowanych w tym semestrze przedmiotów pod program oraz etap w systemie USOSweb. Dotyczy to również warunków i różnic programowych.

Uwaga! Każdy student, aby wykonać podpięcie, musi być zapisany na przedmiot, dlatego bardzo ważne jest sprawdzenie wykazu przedmiotów – jak w punkcie 1.

Niepodpięcie przedmiotu spowoduje brak możliwości zaliczeniu semestru, a w konsekwencji skreślenie z listy studentów.

 

Konwersatoria fakultatywne 2022 - ogłoszenie

Regulamin studiów na UWr

 

 

  • Ogłoszenia na początek roku akademickiego 2021/2022

 

Opiekunowie roczników 2021_2022

 

  • Praca sekretariatu

W przypadku pytań i spraw do załatwienia związanych ze studiami prosimy o mailowy kontakt z sekretariatem na adres inga.jagus@uwr.edu.pl

Sekretariat jest czynny dla studentów we wtorki i czwartki w godzinach 9.00 - 14.00. Wtedy też możliwy kontakt telefoniczny pod numerem 71 375 20 99. Poza tymi godzinami oraz w dni pracy zdalnej (poniedziałki, środy i piątki - do odwołania) uprzejmie prosimy o kontakt mailowy.

 

  • Harmonogram znajduje się tutaj.

 

  • Konsultacje wykładowców:

Terminy konsultacji będą dostępne są w zbiorczym pliku oraz w indywidualnych zakładkach w module USOS/Pracownicy

 

  • Inne sprawy: